Usługi dodatkowe

Strona główna / Usługi dodatkowe

Montaż MoreSpace – dostarcza rozwiązania „pod klucz” w związku z czym oferujemy usługi transportowe oraz montaż kontenerów w miejscu wskazanym przez klienta w dowolnej lokalizacji na terenie Unii Europejskiej. 

Do montażu naszych kontenerów wymagana jest 4 osobowa załoga na miejscu stawiania kontenera oraz wózek widłowy w celu rozładunku i umieszczenia kontenera we wskazanym miejscu. 

Transport – Zaprojektowaliśmy kontenery MoreSpace z myślą o transporcie zarówno w obrębie działki jak i na duże odległości. Pojedyncze egzemplarze grupujemy w zestawy pozwalające na przewóz złożonych kontenerów w dużych ilościach. Kontenery przystosowane są do przenoszenia za pomocą wózka widłowego lub dźwigu HDS. 

Prace projektowe oraz budowlane – oferujemy prace ziemne, równanie terenu wraz z wysypaniem kamienia oraz jego ogrodzenie. Aby w pełni zabezpieczyć Twój magazyn Selfstorage, oferujemy także montaż bram oraz systemów alarmowych.

Finansowanie – współpracujemy z Polskimi firmami leasingowymi oraz bankami w celu wypracowania najlepszej opcji finansowania naszych produktów.​

Software – Morespace dostaracza oprogramowanie do zarządzania wynajmem kontenerów.