O nas

Strona główna / O nas

MoreSpace jest firmą zajmującą się produkcją kontenerów magazynowych. Jesteśmy na rynku już od 14 lat. Zyskaliśmy doświadczenie produkując nadwozia samochodowe. Nasza specjalizacja to produkcja kontenerów, lawet, chłodni, oraz skrzyń z plandeką . Posiadamy bogate doświadczenie w obróbce metali, aluminium oraz poliuretanów, które jest gwarancją jakości oraz solidności.

Nasza fabryka zajmuje powierzchnie ponad 2.000 metrów kwadratowych i wraz z bogatym parkiem maszyn oraz zespołem doświadczonych inżynierów i wysoko wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom naszych klientów. Zaufali nam tacy renomowani producenci jak Marcedes Benz, Peugeot, Iveco, Renault oraz Citroen, czego potwierdzeniem są liczne homologacje oraz certyfikaty.

Produkty MoreSpace to odpowiedź na rosnącą potrzebę posiadania mobilnych i tanich powierzchni do magazynowania szerokiej gamy przedmiotów, począwszy od samochodów skończywszy na dokumentach. Obserwując stale rosnące koszty gruntów oraz budynków wyszliśmy naprzeciw z rozwiązaniem, które stawia na prostotę oraz obniża koszty magazynowania do minimum.

Dostarczamy nasze rozwiązania zarówno klientom indywidualnym chcącym zaspokoić swoje prywatne potrzeby jak i klientom profesjonalnym inwestującym w centra magazynowe. Zapewniamy obsługę pod klucz obejmującą transport, przygotowanie terenu, zabezpieczenie oraz rozwiązania IT do obsługi klientów centr magazynowania