O produkcie

Strona główna / O produkcie

Składane kontenery magazynowe MoreSpace to lekkie, mobilne oraz bezpieczne rozwiązanie problemu magazynowania. Dzięki naszemu produktowi w bardzo prosty sposób, zależnie od zapotrzebowania, można zwiększać dostępną przestrzeń na przechowywanie towaru, sprzętu lub dokumentów.

Obecna charakterystyka rynku wymaga prostych i szybkich rozwiązań. Dzisiejsi przedsiębiorcy, klienci indywidualni działają w bardzo dynamicznym środowisku i wymagają narzędzi, które dostosują się do ich potrzeb nie narażając ich na wysokie koszty magazynowania.

W skład naszych kontenerów wchodzą:

Naroża – projektowane z najwyższą precyzją, zostały wykonane z 3 mm blachy, poddane procesowi ogniowego ocynkowania. Kontenery są bezpieczne w transporcie dzięki trzpieniom, które ułatwiają ich piętrowe składowanie

Roleta – została specjalnie zaprojektowana na potrzeby szybkiego, nie wymagającego podpory otwierania/zamykania. Nasza roleta chroni dostęp do kontenera. W naszej ofercie posiadamy także roletę antywłamaniową

Klamra zatrzaskowa oraz rączki – przystosowane do łatwego otwierania oraz zamykania kontenera, posiadają podwójne zabezpieczenia na kłódkę, dzięki którym z łatwością zabezpieczymy towar znajdujący się w środku. 

Podłoga – nasze podłogi są trwałe, bezpieczne,  montowane metodą pióro-wpust  

Profile podłogowe – kontenery zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać ich najniższą mase, dzięki użyciu specjalnych profili, bezproblemowo możemy przewozić kontener na wózku widłowym, a drewniana podłoga, nie jest narażona na jakiekolwiek uszkodzenia.